Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce ostrahy - ID - hrušky (okr. Břeclav)

referenční číslo: 52507 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K OSTRAHY. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • kontrola aut
  • evidence návštěv
  • kamerový dohled
  • obchůzková činnost

Požadujeme

  • Certifikát strážného
  • Zdravotní způsobilost
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost práce na PC (základní ovládání)

Nabízíme

  • 116,50 – 120 Kč/ hod. + příplatky za noční, víkendy a svátky
  • Cca 100 - 130 hodin/ měsíc
  • Nepřetržitý provoz
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Nástup ihned
  • HPP
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ
  • Místo výkonu práce: Hrušky (okr. Břeclav)

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha