Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce ostrahy

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 24565440703 | aktuálnost: 30.04.2024

FORCORP GROUP spol. s r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému a PC, ostraha objektu, pravidelné obchůzky, kódování, kontrola objektů, kontrola osob vstupujících do objektu, zamezení vstupu neoprávněným osobám.
Nepřetržitý provoz: 6-18, 18-6.
Certifikát Strážný "kód profesní kvalifikace 68-008-E" výhodou.
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80 zák. č. 435/2004 Sb. zákona o zaměstnanosti.
Nástup možný ihned.
Kontakt možný emailem nebo telefonicky, na pracoviště prosíme nechoďte!

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Jiné certifikát Strážný "kód profesní kvalifikace 68-008-E" výhodouPHP_EOL

Místo pracoviště: K Silu 2179, Pelhřimov, 39301

Region: Kraj Vysočina

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený