Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce operačního střediska OZP Kladno

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29370560743 | aktuálnost: 01.06.2024

S.B.S. Services s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP, TZP.

Společnost zajišťující ochranou majetku a osob, hledá pracovníka/ci se znalostí PC.

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík, pokročilou znalost práce na PC

Náplň práce:
Práce na pc + administrativa, telefonická komunikace se zaměstnanci a vedením firmy.

Pracovní doba : noční 12 hodinové směny po-pá, víkendy denní směny.

Prosíme o zaslání Vašeho životopisu na uvedenou emailovou adresu.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 18 900 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kladno,

Region: Středočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený