Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce čištění vozidel + úklid provozovny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29280500705 | aktuálnost: 16.05.2024

Autoeden Zedník s.r.o.

Upřesňující informace

PRACOVIŠTĚ Kotojedy
- Náplň práce: čištění vozidel - interier, exterier, úklid provozovny, pomocná síla provozovny
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B podmínkou
- PD Po-Pá, 7:30 - 16:00 hod.
- Kontakt osobní v sídle firmy Po-Pá, 8:00-16:00 hod. (pan Zedník, tel.: 777 776 000), příp. své písmené nabídky s životopisem zasílejte na adresu firmy nebo na e-mail: zednik@fordautoeden.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 13, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy