Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovníci v půjčovnách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 22775580795 | aktuálnost: 02.05.2024

Prime Service s.r.o.

Upřesňující informace

Požadavky
SŠ nebo VŠ vzdělání
Znalost jazyků: angličtina-pokročilá , ruština-pokročilá, čeština-pokročilá, běloruština-základní
Řidičský průkaz sk. B
Znalost MS Office (Excel, Word - pokročilé)
Spolehlivost v práci, velmi dobré komunikační schopnosti, zájem o práci s lidmi
Zvědavost, pracovitost, učenlivost a systematičnost
4x měsičně služební cesty po České republice služebním autem
Jaká náplň práce vás čeká:
budování vztahů a pravidelná komunikace s klienty
identifikace a analýza potřeb klientů
plánování, příprava a organizace změnových / rozvojových projektů
spolupráce na vývoji nových služeb
podpora při tvorbě a nastavení manažerských systémů
osobni setkávání s klienty

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český
Ruský

Místo pracoviště: Korunní 2569/108, Praha, 10100

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince