Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovnice/k úklidu - veselí NAD moravou

referenční číslo: 55501 | aktuálnost: 10.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Úklid ubytovacího zařízení
  • Úklid administrativních prostor
  • Úklid stravovacího zařízení

Požadujeme

  • Dobrou pracovní morálku, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • 120 - 140 Kč/hodinu
  • 3 - 6 hod./denně (délka směn dle domluvy), krátký x dlouhý týden, práce pondělí až neděle,
    práce v ranních, odpoledních hodinách (možno i v nočních či brzkých ranních hodinách),
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Nástup ihned
  • DPP, DPČ, HPP
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ
  • Vhodné také pro maminky na MD, důchodce, absolventy
  • Místo výkonu práce: Veselí nad Moravou

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair