Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovní asistent/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29420760765 | aktuálnost: 17.06.2024

M&M Security Ensure s.r.o.

Upřesňující informace

Přijmeme do týmu posilu na pozici Pracovní asistent/ka na plný úvazek. S možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
NÁPLŇ: Jedná se o práci v chráněných dílnách s lidmi s OZP, kde je potřeba organizovat, řídit a plánovat provoz. Sledovat efektivitu práce a činnost zaměstnanců. Kontrolovat dodržování bezpečnostních předpisů v provozu.Tato práce je hlavně i o komunikaci s lidmi a vedením firmy.
Plánovat, objednávat materiál potřebný k výrobě. Řízení a koordinace práce chráněné dílny tak, aby bylo zajištěno efektivní plnění úkolů stanovených plánem výroby. Kontrola dodržování technologických postupů.
POŽADAVKY: Zkušenosti na této či obdobné pozici. Organizační zdatnost a obratná komunikace. Schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu. Věk nad 18 let. Zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu.
KONTAKT: emailem, telefonicky
Prosíme uchazeče, aby nechodili na místo pracoviště.
Prvotní kontakt e-mailem nebo telefonicky PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00 a v ÚT od 8:00-13:00 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 300 - 21 302 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gorazdova 1613/8, Moravská Třebová,

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita