Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Práce ve skladu | přivýdělek | 22-6

referenční číslo: 54211 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

manipulace s balíky a jejich třídění pomocí čtečky čárových kódů práce je fyzicky náročnější, balíky mají do 10 kg během května volný celý měsíc - směny neděle až čtvrtek (volné pro zájemce, kteří by mohli vzít celý týden)

Požadujeme

plnoletost fyzická zdatnost, nemáte žádné zdravotní komplikace zkušenost s prací ve skladu výhodou

Nabízíme

za práci v noci až 170 Kč/hodina dlouhodobá spolupráce spolupráce bude uzavřena na základě Dohody o pracovní činnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda

Tereza Nádvorníková
+420 727 810 545