Typ nabídky

Minimální mzda

Práce ve skladu pick/pack Úherce až 140 Kč/hod.

referenční číslo: 59cb7900babecf3ea8550710 | aktuálnost: 23.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost, která je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Práce ve skladu pick/pack.

Náplň práce:

- práce se skenerem

- skladové aktivity

- transport palet a zboží po výrobní hale

Požadujeme

- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost při práci

- znalost práce na PC

- schopnost práce pod stresem

- zkušenosti ze skladu výhodou

- průkaz na VZV výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Úherce
- práci na hlavní pracovní poměr
- mzda až 120 Kč/hod. (fixní mzda 80 Kč/hod. + sezónní bonus 20 Kč/hod. + přítomnostní bonus 20 Kč/hod.) + zákonné příplatky
- možnost dalších prémií: výkonnostní bonus až 40 Kč/hod.
- 2 směnný provoz
- dotované stravování v objektu
- čisté pracovní prostředí
- doprava z Plzně na pracoviště zdarma
- možnost zajištění ubytování

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní