Typ nabídky

Minimální mzda

Pracant na obsluhu stroje s nástupním bonusem

referenční číslo: 25694 | aktuálnost: 12.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledám zodpovědného pracovníka do výrobního procesu, který má zkušenosti v oblasti vodního hospodářství. Nevadí vám práce ve směnném provozu? Máte již ukončené SŠ vzdělání? Chcete zodpovědnou a různorodou práci? Přidejte se do týmu a získejte práci v moderním prostředí! Pokud splňujete níže uvedené požadavky - zašlete mi svůj životopis!

Náplň práce

  • Obsluha vodárenských zařízení
  • Pochůzková činnost
  • Pravidelná kontrola stavu provozu
  • Odběry vzorků vody pro zpracování
  • Obsluha velínu
  • Dohled na stáčení cisteren a práce v chemickém provozu

Požadujeme

  • Ukončené SŠ maturitou
  • Praxe v průmyslu výhodou
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Znalost práce s PC
  • Práce na12h směny

Nabízíme

  • Finanční bonus po nástupu!
  • Věrnostní odměny!
  • 25 dní dovolené
  • Firemní benefity
  • Stabilní a stále modernizující pracovní prostředí

Lokalita: Okres Litoměřice

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví, Řemesla, výroba