Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Potravinářství – Specialista / Technolog pro výzkum a vývoj

referenční číslo: 51857 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro zavádění nových produktů a technologických postupů do potravinářské výroby hledáme nového kolegu / kolegyni (R&D).
Zavádění nových technologických postupů a produktů do výroby Kontrola dodržování výrobních postupů Účast při vývoji a inovaci nových nástrojů výroby Vývoj a testování nových receptur Spolupráce a komunikace s ostatními výrobními závody v zahraničí při zavádění nových technologických procesů a standardů

Požadujeme

VŠ vzdělání chemického nebo potravinářského směru - vhodné i pro absolventy s určitou školní praxí Zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje Anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B2) Pečlivost a proaktivní přístup k práci, analytické schopnosti Znalost MS Office Ochota občasného cestování do zahraničí

Nabízíme

Stabilitu zaměstnání nadnárodní výrobní společnosti Motivační platové ohodnocení + roční bonus Osobitý přístup a možnosti realizace Průběžné odborné vzdělávání Flexibilitu pracovní doby 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní připojištění Firemní akce Smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Věda a výzkum, Výroba, průmysl, Zemědělství, lesnictví