Typ nabídky

Posila KE strojům - plat a benefity

referenční číslo: 41693 | aktuálnost: 10.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již praxi z výrobního prostředí, ale nedaří se Vám najít adekvátní pracovní zázemí nebo jste šikovný absolvent, který chytí pracovní příležitost a předvede, že chce a umí? Pokud zvládneš práci na 12 hod. a máš odhodlání začít ihned pak mi zašli životopis - právě potřebujeme kolegy/ně ke strojům!

Náplň práce

  • Budeš se věnovat obsluze jednoduchých strojů
  • Pracuješ přesně podle pravidel a instrukcí
  • Zakládáš komponenty a díly k výrobě
  • Provádíš lehké nastavení stroje
  • Výsledná kontrola výrobku

Požadujeme

  • SOU/SŠ - bez zaměření
  • Předchozí praxe z výrobní společnosti vítáme - šikovné a pracovité všemu naučíme
  • Manuální zručnost, flexibilitu, chuť učit se a zdokonalovat
  • Ochota práce na 12hod. směny
  • Základy práce na PC

Nabízíme

  • Nástupní plat 27.500 Kč/ po zkušebce navýšení
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky nebo příspěvek na stravování
  • Příplatky za přesčasy, nepřetržitý provoz, směnnost a práci o víkendu
  • Příspěvek na dopravu
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Odměny 2x ročně
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na pracovní oděv - 450 Kč/měsíc
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Valašské Meziříčí

Mzda: 27 500 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Stavebnictví, projekce, architektura, Řemesla, výroba, Zemědělství, lesnictví