Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Posila K CNC stroji (30 - 40.000 Kč) i pro absolventy

referenční číslo: 54861 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Právě si dokončil školu a hledáš uplatnění v oboru? Nebo si už zkušený mazák, který chce jednoduše změnu? Hledáme absolventy i zkušené! Pokud ti nevadí práce na 3 směny, pošli mi životopis! NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK AŽ 20.000 Kč

Náplň práce

  • Obsluha a seřizování CNC strojů a brusek
  • Tvorba programů na CNC strojích (program
    Mazatrol)
  • Práce na moderních strojích Mazak a Studer
  • Výroba přesných dílů s minimální tolerancí

Požadujeme

  • BUDˇ - praxi s obsluhou CNC
  • NEBO - SOU v oboru - obráběč kovů, mechanik seřizovač CNC, brusič (praxe není nutná)
  • Ochotu pracovat na 3 směny (8h)

Nabízíme

  • Náborový příspěvek až 20.000 Kč
  • Práci na HPP - na dobu neurčitou!
  • Čisté, klimatizované prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost přesčasu
  • Výrobní bonusy/prémie
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Místo výkonu práce: Brno (kousek od centra)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba