Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Posila do skladu (od 27.500 - 32.000 KČ)

referenční číslo: 55980 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Nechceš se v práci nudit a umíš to s VZV? Přidej se k nám do týmu skladníků! Hledáme odhodlaného parťáka, který nám pomůže zajistit plynulý a efektivní chod skladu. Pošli nám svůj životopis a přidej se k nám!

Náplň práce

  • Budeš klíčovým hráčem na našem poli
  • Zajistíš převoz materiálu a dáš jej na patřičné místo
  • Povedeš příslušnou evidenci, tak aby byl ve všem přehled
  • Budeš pracovat s VZV, starat se o něj a provádět drobnou údržbu
  • V neposlední řadě budeš používat čtečku, scanner a klasiku jako štítkovačku
  • Práce na 3 směny

Požadujeme

  • Minimálně základní vzdělání - u nás je důležitější praxe!
  • Zkušenosti a praxi ze skladu - práce se čtečkou, scannerem, se štítkovačkou
  • Výhodou zkušenosti s VZV
  • Ochotu pracovat s námi ve 3S provozu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • VELKÉ příplatky za noční směnu a další směnné příplatky
  • Bonusy, prémie a osobní ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • MOŽNOST NÁSTUPU IHNED
  • Místo výkonu práce: Jičín

Mzda: 27 500 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba