Typ nabídky

Minimální mzda

Poradce rané péče - speciální pedagog/sociální pracovník/sociální pedagog

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29423760781 | aktuálnost: 17.06.2024

Autis Centrum, o.p.s.

Upřesňující informace

Požadavky: Trpělivost a schopnost naslouchat druhým lidem; Držet se pravidla - co slíbím, to dodržím; Ochota spolupracovat s dalšími lidmi v našem týmu; Dodržování systému ve věcech, kde ostatní mohou mít chaos; prokazatelné výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe); Trestní bezúhonnost; Znalost relevantní legislativy a problematiky péče a výchovy dětí se zdravotním postižením; Znalost rodinné problematiky; Řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: Jednání se zájemci o službu; Rozhovory s rodiči; Vyhodnocení potřeb rodiny a dítěte; Plánování péče; Pozorování dítěte; Podpora při řešení náročných situací v rodině; Poradenství při vyhledávání návazných služeb; Komunikace s jinými odborníky a organizacemi
Co Vám můžeme nabídnout: Každého z nás jeho práce baví, budeme rádi, když i Vás
Dostanete se do týmu, jehož členové si dokáží navzájem pomoci; Budete mít příležitost ukázat, co ve Vás je;Není to jen práce, je to také poslání a Vy toho budete moci být součástí; Za dobře odvedenou práci se dobré odměně nevyhnete
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.

Směnný provoz: Neurčeno

Mzda: 34 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Plzeňská 2219/44, České Budějovice, 37004

Region: Jihočeský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy