Typ nabídky

Minimální mzda

Pomocný skladník | ranní směny

referenční číslo: 53033 | aktuálnost: 02.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy, která se zabývá půjčováním vybavení pro stavby, bednění a pažení hledáme nového spolehlivého pařtáka na práci ve skladu i mimo něj. Jedná se o práci v Ostravě - Přívoze.
výdej zboží: Pokud si zákazník bude chtít zboží půjčit, je třeba, abys ho správně dle pokynů připravil, spočítal a předal příjem zboží: Jelikož se jedná o práci na půjčovně, je třeba, abys vždy vrácené zboží převzal, spočítal a zkontroloval kvalitu materiálu údžba: V případě, že bude zboží poškozeno, je třeba, abys udělal zápis a provedl údržbu - obnovil lak, vyměnil překližku a dělal kontrolu provozuschopnosti manipulace: Každá věc má své místo a proto je třeba, abys vždy vše vrátil tam, kam patří

Požadujeme

min. SOU s výučním listem velkou výhodou je vazačský a jeřábnický průkaz (případně alespoň zkušenosti) fyzická zdatnost - manipulace těžkými kusy uvítáme zkušenosti s lakováním a natíráním spolehlivost v docházce

Nabízíme

mzda 130 - 150 Kč dle výkonu stravenkový paušál v hodnotě 90 Kč/den 5 týdnů dovolené pouze ranní směny od 6:30 - 15:00 hod. volné víkeny dobrá dostupnost autem i MHD
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 21 840 - 25 200 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba