Typ nabídky

Minimální mzda

Pomocný provozní technik, pracovní asistent / pomocná provozní technička, pracovní asistentka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29213860735 | aktuálnost: 30.04.2024

CPR HK s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, zkrácený pracovní úvazek na 30 hodin týdně.
Pozice je vyhrazena pro osoby se zdravotním postižením.

Pracovní náplň:
1) drobné opravy v interiéru a exteriéru budov středisek společnosti CPR HK Jaroměř, Hradec Králové a Hořiněves (např. opravy malování, opravy vybavení a zařizovacích předmětů budov),
2) práce při strojním mytí podlah, oken, čištění koberců a čalounění, voskování PVC,
3) výpomoc na pracovištích v úklidové správě společnosti při zástupu za nemoci a dovolené,
4) v období sezóny vegetace pracovní asistence, organizace a řízení skupiny pracovníků pletí záhonů ozdobných keřů v rámci města Hradec Králové (květen až listopad).
Práce jsou vykonávány v regionu Jaroměř, Hradec Králové a Dvůr Králové nad Labem.

Požadavky: podmínkou řidičský průkaz sk. B.

Kontakt - pan Vejprava Michal, tel.: 608 000 073 (pondělí - středa od 08:00 hod. do 14:00 hod.), e-mail: vejprava@cprhk.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně po předchozí telefonické dohodě.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B podmínkouPHP_EOL

Mzda: 16 000 - 18 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 973, Jaroměř, 55101

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený