Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocný pracovník ve zdravotnictví

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28218020711 | aktuálnost: 01.05.2024

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Upřesňující informace

KONTAKT : Pavlíčková Kateřina - e-mail: katerina.pavlickova3@vfn.cz; zaslání životopisu na email katerina.pavlickova3@vfn.cz

Náplň práce: Pomocné a obslužné práce odpovídající charakteru pracoviště (nejedná se o úklidové práce), začátek pracovní doby od 7:00 h

Požadujeme:

" Dobré komunikační schopnosti v českém jazyce
" Zkušenosti s prací v nemocničním prostředí
" Předchozí sjednání termínu osobní schůzky
" Čistý trestní rejstřík

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: U nemocnice 499/2, Praha, 12800

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince