Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocný pracovník / pomocná pracovnice v potravinářství

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29314520739 | aktuálnost: 24.05.2024

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz (noční provoz). Nástup možný ihned.
Pozice jsou vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Náplň práce: výroba a manipulace pečiva.

Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, praxe v oboru výhodou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy při nákupu výrobků.

Kontakt: Fraňková Veronika, tel.: 604 245 299, e-mail: rp@pekarnynachod.cz (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Noční provoz

Požadujeme

Jiné praxe v oboru výhodou, manuální zručnost, pečclivost, samostatnost, spolehlivostPHP_EOL

Mzda: 120 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Kladská 306, Náchod, 54701

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Oblíbené nabídky (35)