Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocný pracovník/ce BOZP (pouze OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27709380744 | aktuálnost: 02.05.2024

M&M Object Security s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ: práce pod vedením specialisty BOZP, provádění tematických a pravidelných kontrol v oblastech BOZP a PO, spolupráce při školení zaměstnanců v oblastech BOZP a PO
POŽADAVKY: SŠ vzdělání nebo vyšší, výhodou zaměření na bezpečnost práce, odborná praxe ( na pozici bezpečnostní technik, technik požární ochrany apod.), znalost legislativy a předpisů souvisejících s BOZP a PO, samostatnost při řešení úkolů, spolehlivost, odpovědnost a preciznost, iniciativní přístup k řešení problémů, flexibilita, výborné komunikační schopnosti, výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME: práce je vyhrazena pro OZP, zkrácený úvazek 3hod./den, možnost plánování směn, přátelské pracovní prostředí
KONTAKT: telefonicky, e-mailem PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)PHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič, občasné pracovní cesty do našich provozovenPHP_EOL

Mzda: 7 988 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gorazdova 1613/8, Moravská Třebová, 57101

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený