Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocný laborant/ka v provoze zpracování plastů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29202940766 | aktuálnost: 29.04.2024

REMIVA, s.r.o.

Upřesňující informace

pracoviště Chropyně
- Náplň práce: Práce v provozní laboratoři - měření plastů na laboratorních přístrojích, vytváření certifikátů k plastovým granulátům, archivace změřených výsledků. Vedení evidence odpadů.
- Požadavky: znalost práce na PC, spolehlivost, zručnost, ochota učit se novým věcem, časová flexibilita
- PD Po-Pá, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: valova@remiva.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Komenského 834, Chropyně, 76811

Region: Zlínský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy