Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocný kuchař/kuchařka v bistru - brigáda

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17423570778 | aktuálnost: 29.04.2024

Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Upřesňující informace

Co Vás čeká?
Příprava jídel pro provoz rychlého občerstvení.
Pracovní doba Po-Ne od května do září od 09:00 do 21:00 hodin, střídání krátký vs. dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené základní vzdělání, věk nad 18 let.
Příjemné jednání a vystupování.
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Výhodou bude, pokud budete mít:
Předchozí praxi v obdobném provozu.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Možnost práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti.
Motivující finanční ohodnocení – hodinovou odměnu ve výši 136 Kč + příplatky za svátky, soboty a neděle.
Zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.

Těšíme se na Vás!

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 136 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Lázeňská 1001, Třeboň, 37901

Region: Jihočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ), Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy