Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocný kuchař/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29249220727 | aktuálnost: 03.05.2024

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Chroustovice
Požadujeme: pečlivost, odpovědnost, komunikativnost, samostatnost; zkušenost v oboru výhodou
Pracovní náplň:pomocné práce při výrobě teplých jídel,příprava surovin k jejich zpracování a další pomocné práce v kuchyni spojené s výrobou jídel, pomocný/á kuchař/ka úzce spolupracuje v dané směně s kuchařem a učiteli odborného výcviku.
Pracovní doba: po - pá ranní 5:00 - 14:00 hod, po - pá odpolední 10:30 - 19:00 hod
Strukturovaný životopis zasílejte na email: jbalek@chroustovice.cz, pro osobní pohovor budete kontaktováni.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 21 720 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 1, Chroustovice, 53863

Region: Pardubický kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy