Typ nabídky

Minimální mzda

Pomocný dělník ve výrobě | Ostrava

referenční číslo: 53250 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti zabývající se potravinářskou výrobou v Ostravě – Martinově hledáme spolehlivé parťáky na pozici Dělník ve výrobě. Baví vás manuální práce? Přidejte se k nám.
pomocné práce ve výrobě kontrola kvality vkládání plastových obalů do výrobní linky odebírání výrobků z linky a vkládání na palety administrativa spojená s výrobou 3 směnný nepřetržitý provoz (+2 víkendy v měsíci 12hod. směny) drobný úklid pracoviště

Požadujeme

výhodou je předchozí zkušenost ve výrobě ochota pracovat v nepřetržitém provoze spolehlivost v docházce

Nabízíme

mzda 128 Kč/hod. + vyšší než zákonné příplatky za odpracovanou odpolední směnu příplatek 55 Kč 25 dní dovolené 55 Kč/den příspěvek na stravné sleva na firemní výrobky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 128 - 144 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl