Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocník vedoucího směny

referenční číslo: 54615 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní úsek slévárny hledáme nové kolegy, kteří se stanou pomocníky jednotlivých vedoucích směn! Nejdříve se naučíte všechny základní procesy a postupy, postupně Vás zaškolíme i na další úkony a stanete se pravou rukou vedoucího! Pozice je vhodná pro všechny uchazeče s výučním listem v technickém oboru, kteří se nezaleknout fyzické práce a jsou pečliví a zodpovědní. Práce je přímo v kmenovém stavu, nejedná se o agenturní zaměstnání! Náplň práce: obsluha strojů a zařízení na oddělení slévárny kontrola hotových odlitků plnění pokynů vedoucího směny úpravy a údržba forem příprava nástřiků a dalších materiálů

Požadujeme

SOU vzdělání (slévač, zámečník, strojař apod.) ochota pracovat ve 3 směnném režimu (nepřetržitý režim) fyzická zdatnost a manuální zručnost zodpovědnost a pečlivost pracovitost a schopnost řešit nenadálé situace

Nabízíme

stabilní zázemí a dobrou mzdu s dalším růstem 13. plat a další příplatky 5 týdnů dovolené dotované stravování občerstvení na pracovišti zdarma firemní akce odměny za doporučení kolegy a další... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl