Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocní skladníci

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29215600721 | aktuálnost: 25.05.2024

Impulse Logistics s.r.o.

Upřesňující informace

Hledáme zkušené kandidáty na pozici skladník.
Náplň práce: Příjem a výdej materiálu v interním systému
Nakládka a vykládka za použití VZV nebo NZV
Kontrola dodacích listů
Příprava a výdej materiálu
Požadujeme: Výuční list
Zkušenosti s řízením VZV a prací ve skladě/ pokud nemáte aktivní průkaz zajistíme obnovení
Dobrá znalost PC
Učenlivost
Flexibilita
Stravenkový paušál,příspěvek na dopravu dle km, příspěvek na udržování OOPP, příplatek odpolední směna. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 21 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Terezínská 1288, Lovosice, 41002

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Oblíbené nabídky (64)