Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocní dělníci ve výrobě - OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29246020794 | aktuálnost: 07.05.2024

Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s.

Upřesňující informace

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: jednoduchá kompletační práce - kompletace obalů z kartonu, lepení tavnou pistolí, kompletace výrobků pro automobilový a jiný průmysl, přeprava zboží v rámci Zlínského kraje
- Požadavky: firma na pozici zaučí
- zkrácený prac. úvazek 4 hod./den, doba určitá 1 rok s možností prodloužení

- Benefity: prémie dle výkonnosti
- Kontakt telefonicky paní Rašková, tel. 777 721 284.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 9 750 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kaplanova 1775/1c, Kroměříž,

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený