Typ nabídky

Minimální mzda

Pomocné práce na lakovně Plzeň - 2 směnný provoz

referenční číslo: 59c8fec0a5ad9574f6098fcb | aktuálnost: 23.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se komponenty do železničního průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozice Pomocné práce na lakovně.

Náplň práce:

- pomocné práce v lakovně

- drobný úklid

- výpomoc při lakování dílů

- dílčí práce ve výrobě

- odmašťování, tryskání

Požadujeme

- spolehlivost

- pracovitost

- zodpovědný přístup k práci, pečlivost

Nabízíme

- nástup možný IHNED

- místo výkonu práce: Plzeň

- zajímavé finančního ohodnocení dle zkušeností

- zázemí stabilní společnosti

- 2 směnný provoz (7,5h + 0,5 pauza na oběd)

- rozmanité firemní bonusy a benefity, osobní i profesní růst

- práce do interního stavu (KMENOVÝ STAV)

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní