Typ nabídky

Minimální mzda

Pomocná účetní – student/ka VŠ (150 Kč/h)

referenční číslo: 55042 | aktuálnost: 09.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte zkrácený úvazek v oboru účetnictví v rámci studia VŠ? Chcete proniknout do know-how renomované účetní kanceláře? Chcete mít jistotu hlavního pracovního poměru po studiu? Pak jste náš člověk.

Staňte se součástí týmu společnosti EUROKOM, spol. s .r.o., která hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

POMOCNÁ ÚČETNÍ – STUDENT/KA VŠ (150 Kč/h)

Náplň práce

  • Pomoc s jednoduššími účetními případy
  • Administrativní činnost v rámci přidělených partnerů
  • Pomoc při závěrkových operacích a zpracování hlášení DPH, DPPO, DPFO

Požadujeme

  • Student/ku VŠ ekonomického zaměření (ideálně daně, účetnictví)
  • Bydliště v Brně kvůli flexibilitě
  • Zápal pro obor a zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí společnosti s více než 20letou tradicí
  • Možnost zkráceného úvazku formou DPP/DPČ
  • Pracovní doba dle domluvy
  • Odborné zaškolení
  • Možnost HPP po studiu
  • Seriózní a především vstřícná komunikace
  • Nástup možný IHNED
  • Místo pracoviště: Brno – střed (Starobrněnská)

Mzda: 150 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika