Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocná síla v hotelovém provozu/pokojská

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29271760714 | aktuálnost: 07.05.2024

Hotel Helios s.r.o.

Upřesňující informace

První kontakt písemný e-mailem.

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení, vše oficiálně vč. příplatků, odměn a dovolené
mzda od 20.000 Kč
pracovní poměr na dobu určitou/neurčitou
zázemí stabilní společnosti
možnost nástupu ihned/po dohodě
zaměstnanecké benefity v podobě firemního stravování, příspěvku na důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou, osobní ohodnocení, využití firemního Wellness, a.j.
pracovní doba: 8 hod.
pracovní zařazení hotel Helios/hotel Toč, Lipová-lázně

Náplň práce:
precizní úklid pokojů a apartmánů
úklid společných prostorů
evidence ložního prádla
přejímka prádla
pomocné práce spojené s provozem hotelu

Požadujeme:
pečlivost, samostatnost, dodržování hygienických standardů a norem
schopnost efektivně rozvrhnout a zorganizovat si práci
spolehlivost a ochotu
práci v týmu, ale i samostatnost
časovou flexibilitu, opravdu musíme někdy pracovat i o víkendech, ale na oplátku máme více času přes týden
Praxe na obdobné pozici

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 25, Lipová-lázně, 79061

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní