Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocná síla do kuchyně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29320840774 | aktuálnost: 19.05.2024

Hanufoods s.r.o.

Upřesňující informace

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: pomocné kuchařské práce, příprava a krájení zeleniny, příprava a zdobení pizz
- Požadavky: praxe v oboru není nutná, firma zájemce zaškolí
- Pracovní doba: krátký/dlouhý týden 10:00 - 22:00 hod.
- Benfity: stravování zdarma, kariérní růst na pozici Kuchaře
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 16:00 hod., paní Hanusová, tel. 704 911 107, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hanufoodssro@gmail.com.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Alšova 3341/9, Kroměříž,

Region: Zlínský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy