Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Pokojská

referenční číslo: 5c989766a5ad9541500f4880 | aktuálnost: 24.05.2023

Clarion Congress Hotel Olomouc****

Clarion Congress Hotel Olomouc**** přijme na hlavní pracovní poměr pokojskou.

Pokojská

Náplň práce

  • úklid hotelových pokojů a veřejných prostor   

Nabízíme

  • stabilitu největší české hotelové společnosti
  • nástupní mzdu 22.750 Kč hrubého
  • personální stravování za 25 Kč/jídlo
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • možnost ubytování na hotelu za nákladovou cenu

 

Kontakt: m.lounova@clarion-hotels.cz

 

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Mzda: 22 750 - 22 750 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jeremenkova 36, Olomouc, 779 00

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: pokojská

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní