Typ nabídky

Minimální mzda

Pojďte pracovat do AMAZONU! Z náboru odejdete s termínem nástupu! Mzda až 27 900 Kč/měs.!

referenční číslo: 59762a34a5ad956b9272ee40 | aktuálnost: 04.12.2017

Adecco spol. s r.o.

Adecco jako hlavní HR partner společnosti Amazon nyní hledá stovky nových kolegů do distribučního a reklamačního centra! Pojďte si vydělat do Amazonu AŽ 27 900 Kč!
NOVĚ! DOPORUČTE KAMARÁDA A ZÍSKEJTE ODMĚNU VE VÝŠI 4 600 KČ!
SVOZOVÁ DOPRAVA AUTOBUSEM I VLAKEM ZDARMA!
Pro více informací volejte ZDARMA naši náborovou linku 800 100 500 PO-NE, 8:00 – 20:00) nebo navštivte naší stránku www.hezkaprace.cz

Náplň práce

Pokud máte zájem o pozici pracovníka distribučního centra:

* Jednoduchá práce ve skladu - příjem, evidence, balení, nebo expedice zboží

* Práce se čtečkou čárových kódů

* Jiné skladové práce

Pokud máte zájem o pozici pracovníka reklamačního centra:

* Práce s vráceným zbožím – příjem reklamací, jejich posuzování a zpracování

* Práce se čtečkou čárových kódů a PC

* Další administrativní práce

Požadujeme

* Chuť pracovat a vydělat si zajímavé peníze

* Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

* Dobrá fyzická kondice

* Dochvilnost a spolehlivost

* Dobrý logický úsudek a schopnost se rychle rozhodovat

* Trestní bezúhonnost, věk min 18 let

Nabízíme

* FIXNÍ MZDA 125 KČ/HOD + AŽ 10% BONUS + PŘÍPLATKY

* Dlouhodobá práce na HPP

* 4 dny práce, 3 dny volna

* 5 týdnů dovolené

* DOPRAVA DO PRÁCE ZDARMA (autobus a vlak)

* Obědy za 25 Kč

* káva, čaj a voda zdarma

* zvýhodněný tarif od Vodafone

* MOŽNOST PŘECHODU DO KMENE AMAZONU

Mzda: 125 - 125 Kč / hodinu

Místo pracoviště: K Amazonu, Dobrovíz,

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, skladník, skladník/manipulant

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na dopravu, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy, Studenty