Typ nabídky

Minimální mzda

Podpora týmu disponentů

referenční číslo: 53783 | aktuálnost: 23.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáta, kterého baví administrativa, práce s různými firemními systémy a dokumenty. Náš klient, nadnárodní společnost zabývající se přepravou nebezpečných látek, nabízí příležitost rozvoje a získání zkušeností na pozici Disponenta. Tým disponentů vás bude postupně zaškolovat a budete přebírat další povinnosti související s přepravou nebezpečných látek.
Vedení dokumentace a evidence Odpovědnost za řešení reklamací, pojistných událostí, zpracování faktur Práce s interním informačním systémem Zpracovávání příslušných dokumentů týkající se zaměstnanců (např. mzdové listy) Zástup v dispečerských funkcí Další administrativní výkony spojené s přepravou

Požadujeme

Dobré uživatelské znalosti práce na PC (zvláště MS Office, Excel) Německý jazyk na velmi dobré úrovni Skvělé organizační a komunikační dovednosti Časová flexibilita Praxe v dopravní společnosti výhodou

Nabízíme

Zázemí malého týmu ve společnosti s rodinnou atmosférou 4 týdny dovolené Příspěvek na stravování nebo stravování v kantýně Flexibilní pracovní doba Nástup možný ihned Lokalita: Praha - Kyje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika