Typ nabídky

Minimální mzda

Podpora SAP modulu fi/co (60-90.000kč)

referenční číslo: 38311 | aktuálnost: 01.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti a znalosti v oblasti SAP modulu FI/CO? Ovládáte finanční procesy ve výrobní společnosti? Jednáte denně v anglickém jazyce? Pak hledám právě Vás.

Pro našeho významného klienta, který působí na nadnárodní úrovni hledáme:

PODPORA SAP MODULU FI/CO (60-90.000Kč)

Náplň práce

  • úprava a nastavení daného modulu, implementace do nových poboček
  • příprava podkladů pro školení a následné školení
  • kooperace s konzultanty
  • příprava a realizace testovacích skriptů
  • podpora všem uživatelům daného SAP modulu

Požadujeme

  • praxi v oblasti SAP FI/CO modulů, znalosti finančních procesů ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace v anglickém jazyce)
  • být člověk, který umí rychle reagovat na změny a dotahovat věci do konce a v termínu
  • ochotu cestovat do zahraničí v rámci řešení implementace

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavou práci s možností seberealizace
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • vzdělávací kurzy a školení
  • závodní stravování
  • možnost nástupu ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Mzda: 60 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika, IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup