Typ nabídky

Minimální mzda

Podpora obch. oddělení s nj pro Německo, možnost HO #GmTFv

referenční číslo: 65fc042439954a446b2adf0d | aktuálnost: 20.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Baví tě komunikace se zákazníky a mluvíš aktivně německy? Chtěl/a bys pracovat ve firmě s rodinnou atmosférou, která staví na dobrých vztazích, férovém přístupu a svobodě v práci? Pak se nám ozvi, do mladého, fajn týmu hledáme kolegyni/u na pozici Podpory obch. oddělení pro Německo! Nabízíme motivující bonusy, flexibilní prac. dobu i možnost práce z domu, a mnoho dalšího.
Náplň práce:
- příjem a zpracování objednávek od zákazníků až po vznik zakázky a výrobků
šitých na míru
- komunikace se zákazníkem o případných změnách specifikace a dodacích lhůtách
- příprava cenových nabídek ve spolupráci s obchodními zástupci
- vyřizování reklamací, zadání do systému
- pravidelná komunikace se zákazníkem s cílem předat mu všechny potřebné
informace včas a v požadované kvalitě a rozvoj vztahu se zákazníkem, tak aby byla
naplňována naše vize a důraz na „vztahový obchod“.

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (písemně i ústně)
- Zkušenost s prací na PC (Office)
- Výborné komunikační dovednosti
- Příjemnou osobnost, aby s Vámi zákazníky bavilo jednat (nic Vás nerozhází)

Nabízíme

- Motivující finanční ohodnocení s měsíčními a ročními bonusy
- Prac. doba pevně 8:00-14:30, na tel. je třeba být do 16:30
- Práce z kanceláře v Novém Bydžově, po zapracování možnost pracovat cca 1x týdně z Hradce králové či z domu dle domluvy
- 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days
- Příspěvek na stravování či stravenkovné v hodnotě 80,- /den
- Odborné zaškolení
- Příspěvek na jazykové vzdělávání a na pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli
- Příležitost naučit se nové věci
- Příjemné a přátelské pracovní prostředí
- Zajímavou práci pro stabilní společnost

Mzda: 36 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita