Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pneuservisní a autoservisní technik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29384160725 | aktuálnost: 01.06.2024

TOLIMA CZECH expres s.r.o.

Upřesňující informace

www.exprespneu.cz
Pracovní náplň a požadavky na pozici:
- Přezouvání motorových vozidel: osobní, SUV, VAN, moto.
- Opravy vozidel: výměny olejů a filtrů, brzd, výfuků, tlumičů, brzdových kapalin, chladících kapalin, diagnostika vozů přes PC, plnění klimatizací, rychloservis a jiné.
- Praxi v oboru.
- Aktivní přístup a ochota učit se novým věcem.
- Komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost.
- Znalost práce na PC.
- Podmínka: řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.

Co nabízíme:
- Nástupní mzda od 28 000 Kč dle zkušeností + odměny .
- Stravenkový paušál na jídlo.
- Práce v jednosměnném provozu od 7:00 - 15:30
- Přátelský kolektiv / rodinná firma.
- Přímou komunikaci s vedením společnosti.
- Motivační finanční ohodnocení + možnost kariérního růstu.
- Možnost oprav vlastního vozu v pracovní době za výhodných podmínek.
- Telefon s neomezených voláním k dispozici po dobu pracovní doby.
- Firemní večírky a jiné aktivity.
- Provozovna v centru Olomouce, U Stadionu 4.

Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Olomouc,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy