Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PLC Technician

referenční číslo: 54168 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám nadšeného jedince, který si sebou nese zkušenost s programováním a ovládáním automatizačních systémů nebo se s nimi setkal v rámci praxe či brigády. Přidej se do týmu jedné významné automotive společnosti jako PLC specialista.
Admin práce v programech PLC Controllers, HMI, Robotics Spolupráce s kolegy z údržby a dodavateli zařízení na zavádění a sledování řídících systémů a jejich standardizace Práce v programovací aplikaci TIA Portal a WinCC Základní orientace v technické dokumentaci - elektrická schémata Práce v AutoCAD (3D tisky)

Požadujeme

Zkušenost PLC v Automotive (stačí v rámci údržby strojů, v rámci brigády, praxe, projektu) Znalost technické dokumentace, resp. orientace v elektrických schématech Zkušenost s prací v AutoCAD, 3D tiskárna Komunikativnost, protože budete komunikovat s dodavateli zařízení Ochota držet pohotovost Občasná práce o víkendu (možné i svátky) Angličtina minimálně A2/B1 Výhodou bude odborná způsobilost podle vyhlášky 50

Nabízíme

Stabilní výrobní prostředí a prima tým PLC kolegů Příležitost neustále zlepšovat a zdokonalovat procesy Pružná pracovní doba (37,5 hodin/ týden) SODEXO karta - stravenky v hodnotě 120 Kč (příspěvek zaměstnavatel 100 Kč) SODEXO karta - volnočasové aktivity Dovolená nad rámec zákoníku práce (188 hodin kalendářní rok) Příspěvek na doplňkové penzijní spoření (1300 Kč/ měsíc)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Markéta Pavlíčková
+420 739 341 365