Typ nabídky

PLC specialista se zkušenostmi v elektrotechnice, 1 směna

referenční číslo: 45317 | aktuálnost: 22.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nabízíme volnou pozici PLC programátora, který rozumí elektrotechnice a programování jednoúčelových zařízení.
Spolupráce s konstruktéry. Vývoji nových zařízení. Tvorba řídících programů - jednoúčelových zařízení. Finalizace detailů na základě zpětné vazby z montáže. Zprovoznění stroje u zákazníka, zajištění servisu.

Požadujeme

Zkušenosti s programováním (Siemens a TIA-portal). Znalost řídících systémů výhodou (OMRON, BECKHOFF, Schneider Electric), Zkušenosti s robotizací (KUKA, Staübli, ABB, Fanuc). Zkušenosti s jednoúčelovými zařízeními. Elektrotechnické vzdělání, vyhláška §50 výhodou. Řidičský průkaz sk. B. Komunikativní znalost angličtiny.

Nabízíme

Možnost být součástí menší a stabilní firmy v Nebřehovicích, nedaleko Strakonic. Zajímavé finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností. Flexibilní pracovní dobu. 5 týdnů dovolené. Příspěvek na stravování.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika