Typ nabídky

Minimální mzda

PLC specialista

referenční číslo: 50841 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Údržba strojů a zařízení: Realizace preventivních a prediktivních údržb strojů a zařízení. Spolupráce mezi odděleními: Úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti. Analýzy poruch: Vytváření podrobných analýz poruch a jejich příčin. Správa skladu náhradních dílů: Spolupráce s oddělením nákupu při budování a správě skladu náhradních dílů. Definice nápravných opatření: Stanovení a implementace nápravných opatření jako reakce na poruchy, reklamace apod., v souladu s výsledky výroby. Práce na ranní směny: Plánovaná pracovní doba pouze na ranní směny.

Požadujeme

Praxe ve výrobní společnosti: Alespoň minimální praxe na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti. Znalost ABB robotů: Výhodou je znalost ABB robotů, včetně seřizování, údržby a programování. Znalost PLC systémů SIEMENS: Výhodou je znalost PLC systémů SIEMENS a zkušenosti s jejich údržbou. Anglický jazyk: Základní znalost anglického jazyka, s důrazem na porozumění výkresové dokumentaci. Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 a vyšší

Nabízíme

Dovolená navíc Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní připojištění Sick days
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika