Typ nabídky

Minimální mzda

PLC programátor - výjezdy do zahraničí (50-80.000 Kč)

referenční číslo: 29407 | aktuálnost: 18.12.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete poznat daleké země a různorodé kultury? Máte znalosti v oblasti průmyslové automatizace a máte zájem se rozvíjet a učit novému? A nebojíte se komunikace v cizím jazyce? Pak neváhejte zaslat Váš životopis!

Úspěšná společnost působící v oblasti programování průmyslové automatizace s nadšením uvítá do svého týmu novou posilu na pozici:

PLC PROGRAMÁTOR - VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ (50-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Programování průmyslových aplikací
  • Servisní činnost
  • Cestování v rámci celého světa
  • Oživení robotů a pohonů
  • Tvorba HMI aplikací

Požadujeme

  • SŠP vzdělání strojní nebo elektro zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Výhodou zkušenosti se Siemens, Beckhoff apod.
  • Zkušenosti s uváděním strojů a linek do provozu
  • Vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost

Nabízíme

  • Vlastní rozvržení pracovní doby
  • Práce z domu
  • Příplatky k cestovním náhradám
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Služební notebook, mobilní telefon
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Home office + zahraničí

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství