Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PLC programátor (Plzeň)

referenční číslo: 53972 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií?
Máte zkušenosti s PLC programováním? Domluvíte se anglicky?
Hledáte práci přímo v Plzni? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás.
Konfigurace PLC HW a programování základního chování HW řídícího systému Vizualizace včetně testování základních funkcí Provádění 3D simulací provozu stroje

Požadujeme

Zkušenost z pozice PLC programátora Znalost Simatic nebo Tia Portalu Znalost systémů pro dohled, řízení a sběr dat Mírně pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme

Týden dovolené navíc Možnost práce na Home office Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně) Nové moderní pracovní prostředí Profesní i osobnostní vzdělávání Závodní stravování Prémie/bonusy ke mzdě Příspěvek na penzijní pojištění Možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika