Typ nabídky

Minimální mzda

PLC programátor junior/senior

referenční číslo: 42408 | aktuálnost: 04.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost, která vyrábí technologické zařízení pro potravinářský průmysl, hledáme PLC programátora, který má zájem o práci s nejmodernějšimi technologiemi a cestováním po světě.
práce na mezinárodních projektech a se špičkovými technologiemi programování řídicích systémů PLC Siemens nebo Rockwell včetně vizualizace oživování zařízení na montáži u zákazníka služební cesty po celém světě

Požadujeme

vzdělání v oboru elektro/automatizace povědomí o PLC systémech (Siemens, Rockwell) komunikativní angličtina ochota cestovat a vzdělávat se v oboru spolehlivost a aktivní přístup

Nabízíme

práci s moderními technologiemi a ve fajn kolektivu možnost kombinovat kancelář/homeoffice/výjezdy 5 týdnů dovolené stravenky bonusy a příplatky za služební cesty bonusy z projektů kariérní posun
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl