Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PLC programátor junior i senior (45.-60.000 Kč)

referenční číslo: 46805 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš praxi v PLC prográmku? Orientace v technické dokumentaci Ti nedělá žádný problém? Pak mi pošli životopis a staň se PLC PROGRAMÁTOREM!

Náplň práce

  • PLC programování – Siemens
  • Analýza a nápravná opatření při poruše na stroji
  • Práce v interním systému – sběr dat z PLC
  • Realizace automatizačních procesů ve výrobě
  • Interní i mezinárodní spolupráce s dodavateli a na zajímavých projektech
  • Spolupráce s mechaniky a elektrikáři
  • Oživení komponentů ve výrobním procesu
  • Práce jak ve výrobě, tak v kanceláři

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání oboru elektro
  • Komunikativní angličtina výhodou
  • Praxe s PLC programováním (Siemens, Fanuc, roboty) nutností alespoň 1 rok
  • Dovednost číst technickou dokumentaci
  • Vyhláška 50§ 5 nebo 6 (NV 194/2022)

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce ve stabilní rostoucí firmě
  • Vhodné i pro absolventy, ale hledáme i seniory (více pozic)
  • Dostanete vlastní notebook a mobilní telefon
  • Různorodá práce, nudit se nebudete
  • O své lidi se staráme a průběžně je vzděláváme
  • Důkladné adaptační zaškolení
  • Přispíváme na sportování, pojištění
  • Plně hradíme obědy
  • 25 dní volna
  • Místo výkonu práce: Hořovicko

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství