Typ nabídky

Minimální mzda

PLC programátor| automotive

referenční číslo: 8-16-378760/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Programování automatizovaných výrobních zařízení pro Vás není neznámou? Hledáme programátora PLC, CNC a NC zařízení do výrobní společnosti na žatecku.
PLC PROGRAMÁTOR bude mít za úkol:

  • tvorba nových NC, PLC, popř. CNC programů pro všechna výrobní zařízení
  • úpravy stávajících programů a jejich zálohování
  • analýza stávajících programů a jejich úpravy vedoucí k vylepšení jejich funkcí a zkrácení časů cyklů
  • tvorba analýz poruch
  • interní školení pracovníků údržby

Požadujeme

Jaké jsou požadavky na PLC PROGRAMÁTORA?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na dané pozici v mezinárodní výrobní společnosti
  • znalost - Step7, TiaPortál, Frekvenční měniče (SEW, Siemens)
  • znalost anglického jazyka
  • znalost Rapid ABB roboty, Beckhoff, Serratron a Cognex camera systém výhodou

Nabízíme

Benefity: * Odborné a jazykové kurzy, * Dotované stravné, * 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc, * Firemní akce, * Caffeterie, * Možnost napracovat si hodiny, * Pružná pracovní doba, (na některých pozicích) * Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích) * Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích) Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie