Typ nabídky

Minimální mzda

PLC programátor (50-70.000 Kč)

referenční číslo: 43130 | aktuálnost: 19.12.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte praxi v programování PLC? Tak nám zašlete životopis a získejte práci jako PLC PROGRAMÁTOR (50-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Programování PLC a HMI
  • Návrh SW řídicích systémů starších strojů
  • Úprava stávajících programů
  • Příprava dokumentace a zařazení do výroby
  • Práce na návrhu technologií pro nové projekty
  • Testování a reporting

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi min. 4 roky v oblasti programování PLC
  • Praxe s PLC Siemens výhodou
  • Znalosti v oblasti štíhlé výroby výhodou
  • Angličtinu na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost servořízení a polohovacích systémů

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Docházkový bonus
  • Příspěvky na penzi a volnočasové aktivity
  • Možnost částečného homeoffice
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Hustopečsko

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Strojírenství