Typ nabídky

Minimální mzda

PLC programátor (45-60.000 Kč)

referenční číslo: 56104 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás inovativní technologie, máte rádi stabilitu a moderní prostředí?
Chtěli byste pracovat pro významnou společnost, která je jedním z největších dodavatelů v automobilovém průmyslu na světě? Tak se přidejte k nám!

Náplň práce

  • Programování zařízení PLC a jednoúčelové stroje
  • Tvorba elektro-dokumentace a zodpovědnost za ni
  • Projektování HW vybavení strojů a zařízení
  • Diagnostika závad na zařízeních a plnění požadavků zákazníka (optimalizace, úprava)

Požadujeme

  • Vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Orientace v průmyslové automatizaci
  • Mírně pokročilá znalost AJ
  • Znalost norem, požadavků na bezpečnost strojů
  • Znalost programování PLC
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu s možností Home office
  • Nástupní prémie 70.000 Kč + 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek do cafeterie
  • Dotované závodní stravování,
  • Sportovní aktivity zdarma, slevy u partnerů
  • Podpora dalšího vzdělávání a kurzy zdarma

Místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika, Strojírenství