Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plavčík/ce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29152700780 | aktuálnost: 29.04.2024

Savoy Westend Hotel, s.r.o.

Plavčík/ce

Upřesňující informace

Kontakt: Stachová Terézia Ing., tel.: 731 618 515, e-mail: hr.manager@savoywestend.cz
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* dohled nad bezpečností návštěvníků bazénu, saun a fitness centra
* kontrola hygienického stavu vody, teploty ovzduší a čistoty bazénu
* provádění úklidu

POŽADUJEME:
* dobrý plavec/plavkyně
* kurz "Plavčík záchranář" výhodou
* znalost cizích jazyků vítaná
* praxe na podobné pozici vítaná
* příjemné a profesionální vystupování, komunikativnost

NABÍZÍME:
* zázemí stabilní společnosti
* příjemné pracovní prostředí luxusního hotelu v akreditovaném zdravotnickém zařízení
* podpora zaměstnavatele při dalším vzdělávání
Dotované stravování

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Petra Velikého 583/16, Karlovy Vary, 36001

Region: Karlovarský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity