Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač výroby s AJ - vedení týmu, dopravné, bonusy #1gPTb

referenční číslo: 660d328bde27af184bfffd13 | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Do přátelského kolektivu nadnárodní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí a zavedenou značkou hledáme kolegu/gyni na pozici Plánovač výroby, který/á bude hrát klíčovou roli v optimalizaci našich výrobních procesů. Přijměte tuto výzvu a zašlete nám svůj životopis, rádi se s Vámi spojíme a probereme detaily.
Náplň práce:
- řízení oddělení plánování výroby, vedení týmu dispečerů výroby (malý tým), rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění
- odpovědnost za plánování výrobních kapacit závodu, sledování plnění plánu výroby
- pravidelné aktualizace a sdílení reportů a dat, denní komunikace s mateřskou firmou v Itálii v AJ
Pracovní doba: 8:00-16:00
Nástup je možná ihned, nebo dle domluvy.

Požadujeme

- komunikativní znalost angličtiny nebo italštiny (B2)
- odpovídající praxe v oblasti plánování výroby
- znalost MS Excel, MS Office
- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení (od 37.000 Kč dle zkušeností)
- příspěvek na doplňkové penzijní spoření
- dovolená 5 týdnů
- příspěvek na dopravu a ubytování
- stravenky
- vzdělávací kurzy, školení
- příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- bezúročná půjčka
- úhrada nákladů spojených s pobytem dítěte ve školce
- zvýhodněný telefonní tarif
- jistotu zaměstnání v silné a stabilní společnosti
- samostatnou a různorodou práci s možností profesního růstu
- příjemné pracovní prostředí

Mzda: 37 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Ekonomika, Výroba, průmysl, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita