Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač výroby s AJ / nákup; zákaznický servis

referenční číslo: 53730 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s plánováním výroby, se zákaznickým servisem, nebo v nákupu a používáte AJ, neváhejte se přihlásit!
Plánování výroby, optimalizace výrobních dávek, výrobního toku s ohledem na efektivitu Kontrola dodržování kvality a plnění termínů, dodávek, výroby, skladu Práce s ERP systémem a Excelem Komunikativní AJ

Požadujeme

Praxe s plánováním výroby alespoň 3 roky, případně zákaznickým servisem nebo v nákupu Zkušenosti z výrobní společnosti Dobré organizační schopnosti, schopnost řešení problémů a aktivní přístup AJ na pokročilé úrovni B2

Nabízíme

Práci v perspektivní výrobní společnosti s mezinárodní působností. Motivující finanční ohodnocení Možnost aktivního využívání cizích jazyků a posouvat se s něm. Práci na zajímavých projektech a mnoho dalšího rádi představíme na osobním pohovoru.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl